Konstruktors apkopos un precīzi aprakstīs vietnē izmantotās sīkdatnes

Sīkdatņu repozitorijs pamazām tiek uzpildīts ar aprakstiem latviešu valodā.

Vietnes pievienošana sistēmai

Lai uzsāktu darbu ar Sīkdatņu izmantošanas konstruktoru, sākotnēji vietņu sarakstam jāpievieno visas Tavā pārvaldībā esošās vietnes, kurām vēlies izveidot Sīkdatņu izmantošanas politiku.

  1. Dodies uz Vietnes ievades lapu un aizpildi sagatavotās formas laukus.
    sīkdatņu izmantošanas politika
  2. Pēc vietnes iesniegšanas, tiks veidot saraksts ar Tavām vietnēm. Lai iegūtu visas pieejamās funkcijas, peles taustiņu uzklikšķini uz lapas atjaunošanas ikonas.
    Līdz ar ieraksta izveidošanu uz Tavu e-pastu tiks nosūtīta saite ar rediģējamās lapas adresi. Tomēr Tev ir iespēja darboties šajā pat lapā, jo sistēma Tavu datoru atpazīst pēc sīkdatnes, kas tehnoloģiski tiek ierakstīta Tevis izmantojamā pārlūkprogrammā. Gadījumā, ja dzēsīsi sīkdatnes vai būs pagājušas vairāk kā 100 dienas, kopš šīs vietnes apmeklējuma, sīkdatņu saraksta rediģēšanai izmanto Tev nosūtīto e-pasta saiti.
    sīkdatņu izmantošanas politika

Vietnes ieraksta labošana

Sākotnēji pievienotajai vietnei tiek piešķirts statuss "Jauns", to darba gaitā mainīs mūsu sistēmas administratori. Vietnes ierakstu ir iespējams labot, ar peles taustiņu klikšķinot uz rediģēšanas ikonas
sīkdatņu izmantošanas politika

Ierakstus iespējams labot, precizējot darbības sfēru, norādot Sīkdatņu politikas atrašanās vietu lapā utml. Rediģējamo lauku izskats, sistēmas attīstības gaitā, var atšķirties no attēlā redzamā.
sīkdatņu izmantošanas politika

Izmantoto sīkdatņu pievienošana

Lai pievienotu jaunu sīkdatni, ar peles taustiņu klikšķini uz vietnes nosaukuma vai pievienošanas ikonas. Kā atrast, kādas sīkdatnes tiek izmantotas interneta vietnē? Skati šeit...
sīkdatņu izmantošanas politika

Atvērsies sīkdatnes ievades forma.
Sākot aizpildīt nosaukuma lauku, tiks piedāvāti dažādi iespējamo sīkdatņu varianti, ja kāds no tiem sakrīt ar Tev nepieciešamo, klikšķini uz tā - pārējie logi aizpildīsies paši.
Ja piedāvātajā sarakstā nav Tev nepieciešamās sīkdatnes nosaukuma, ieraksti to pats un aizpildi pārējos laukus. Neuztraucies, mūsu eksperti pārbaudīs šo ierakstu un pēc 24h tas tiks apstiprināts vai labots atbilstoši reālajai situācijai.
Klikšķini pogu "Pievienot sīkdatni"
sīkdatņu izmantošanas politika

Sarakstam kļūdaini pievienotās sīkdatnes ir iespējams dzēst no saraksta.
sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatņu izmantošanas politikas publicēšana

Kas Tevis ievadītais sīkdatņu saraksts tiks pārbaudīts un izgājis visas procedūras, pie vietnes ieraksta parādīsies Chrome ikona. Klikšķinot uz tās, atvērsies saite uz jau gatavu Sīkdatņu izmantošana politiku.
Šo saiti Tu vari ievietot savā interneta vietnē, kā norādi, kur lapas apmeklētāji var iepazīties ar Sīkdatņu izmantošanas politiku, vai ievietot tieši savā lapā izmantojot pievienoto kodu.
sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatņu reozitorijs tiek nepārtrauktu papildināts un precizēts, tas samazina laiku, kas jāpatērē GDPR prasību nodrošināšanai, kā arī atvieglo saraksta uzturēšanas procedūru.

Dalīties

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!